Producencie! Teraz sprzedasz owoce przez internet

 

Rene Noordam i Eric Manneke są synami rolników z Holandii, posiadającymi duże doświadczenie w branży owocowo-warzywnej. Eric jest producentem jabłek i gruszek, który posiada liczne kontakty w branży owocowej. Rene przez 15 lat mieszkał w Polsce, dlatego polski rynek nie jest mu obcy. Obserwując, jak z roku na rok rynek owoców i warzyw się zmienia i wierząc, że handel online to przyszłość, w 2018 roku  postanowili połączyć swoje doświadczenie i stworzyć wspólny projekt –  wirtualny rynek sprzedaży owoców i warzyw.

Tak narodziła się idea OptiFruit - nowoczesnej witryny handlowej służącej sprzedaży owoców i warzyw. Mogą z niej korzystać producenci, importerzy oraz eksporterzy z całego świata, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Rejestracja na platformie jest bezpłatna i nie wiążą się z nią żadne ukryte koszty. Dopiero w momencie sprzedaży produktów pobierana jest niewielka prowizja. Witryna obecnie jest obsługiwana w dwóch językach: angielskim i holenderskim, jednak wkrótce będzie także dostępna w  języku polskim.

OptiFruit zapewnia w pełni bezpieczny dla producentów i kupujących sposób dokonywania transakcji – środki zostają przekazane na rachunek powierniczy, co zabezpiecza kontrahentów.

OptiFruit współpracuje z profesjonalnymi firmami w zakresie transportu lądowego, lotniczego i morskiego oraz kontroli jakości.

Twórcy platformy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by zapewnić możliwie najlepszą obsługę, codziennie pracują też nad ulepszeniem i optymalizacją witryny, aby mogła funkcjonować jeszcze lepiej. Założyciele dbają także o to, by za pośrednictwem platformy OptiFruit, były sprzedawane produkty najwyższej jakości, dlatego poszukują nowych partnerów w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z witryną OptiFruit: https://www.optifruit.eu/pl/

image001

 

Powiązane artykuły