Regulamin

Regulamin forum sadowniczego e-sadownictwo.pl
1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewajmy i nie obrażajmy innych użytkowników, a także nie naruszajmy ich praw, w tym dobrego imienia. Nie wysuwajmy zarzutów, jeśli nie zostały one potwierdzone prawomocnym wyrokiem.
2. Nie używajmy wulgaryzmów.
3. Starajmy się formułować myśli przejrzyście oraz unikajmy błędów.
4. Piszmy na temat, unikajmy WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadawajmy wypowiedzi adekwatny tytuł.
5. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów internetowych o tym samym profilu, chyba że administrator podejmie inną decyzję. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione.
6. Wklejenie tekstu autora spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem źródła, za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.
7. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.
8. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.
9. Posty traktujące o sprawach niedotyczących ogółu należy kierować na konta prywatne.
10. W przypadku łamania prawa i naruszania dóbr osobistych odpowiedzialność ponoszą użytkownicy-autorzy wpisów. Redakcja, właściciel forum nie ponoszą odpowiedzialności za sformułowania i sądy wyrażane na forum.
11. Tłumaczenia publikowane na forum zaczerpnięte z konkretnego źródła internetowego lub książkowego powinny zawierać jednoznaczne określenie tego źródła. Kopiowanie całych zbiorów z obcych źródeł bez uzyskania uprzedniej zgody może stanowić naruszenie praw autorskich ich właścicieli.
12. Publikując na forum tłumaczenia Twojego autorstwa, wyrażasz automatycznie zgodę na ich wykorzystanie w ramach naszego forum.

U W A G A!
Użytkownicy nieakceptujący dowolnego z powyższych punktów regulaminu proszeni są o zgłoszenie tego faktu drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem wiadomości: "NIE AKCEPTUJĘ REGULAMINU”.
 

Czas generowania strony: 0.106 s.
X