Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w piątek w miejscowości Janiszów w pow. Opolskim. 65-letni mężczyzna zmarł po tym, jak przygniótł go ciągnik z podpiętym opryskiwaczem. Policja apeluje do osób wykonujących wszelkiego rodzaju prace polowe o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności.

W piątek (07.06.) przed godziną 19.00 dyżurny opolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych w miejscowości Janiszów. Z ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 65-letni mieszkaniec powiatu opolskiego podczas wykonywania prac polowych został przygnieciony przez ciągnik z podpiętym opryskiwaczem. Mężczyzna wykonywał prace sam. Niestety poniósł śmierć na miejscu. Czynności na miejscu wykonano pod nadzorem Prokuratora.

Policja apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności oraz aby w miarę możliwości poprosić drugą osobę o pomoc i asekurację podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac polowych. W sytuacji gdy doszło do wypadku ważne jest jak najszybsze udzielenie pomocy takiej osobie i powiadomienie służb ratunkowych dzwoniąc na numer 112.

źródło: KPP Opole Lubelskie

Powiązane artykuły

X