Amsterdam/ Kutno 2 kwietnia 2012.
Nissan Forklift Europa i Polsad Jacek Korczak ogłosili, że podpisali 2 kwietnia 2012 roku umowę na dystrybucję Nissan Forklift na terenie Polski. Umowa zacznie obowiązywać najpóźniej od 8 września 2012 roku tj. w momencie, gdy Marubeni Machinery Distribution Polska (MADIP) zaprzestanie swojej działalności na rzecz Nissan Forklift.

W okresie do 8 września MADIP oraz firma Polsad będą bardzo ściśle współpracować i razem przygotują wspólny program transferu biznesu, który zagwarantuje płynne przeniesienie wszystkich działań związanych z dystrybucją wózków widłowych Nissan na Polsad, umożliwiając nieprzerwaną dostawę produktów, części i technicznego wsparcia dla sieci dealerskiej Nissan Forklift oraz klientów w całej Polsce.

Polsad Jacek Korczak jest od dawna dobrze znaną w firmą Polsce, która prowadzi działalność w różnych segmentach: jest dilerem Nissan Forklift, Renault Trucks i traktorów rolniczych Kubota. Polsad podpisał umowę dilerską z Nissan Forklift w 2000 roku i od tego czasu skutecznie rozszerzał swoją działalności związaną z Nissan Forklift. Przez ostatnie sześć lat z rzędu był nagradzany za osiągnięcie najwyższych rocznych wyników sprzedaży dla Nissan Forklift. Dealerstwo Nissan Forklift zostało zapoczątkowane w Kutnie, w siedzibie głównej,  w 2000 roku i stopniowo zostało poszerzone o 3 dodatkowe oddziały w Koninie, Kaliszu i Rzgowie obejmując około 25% rynku.
Polsad był również kilkukrotnie wyróżniony przez Renault Trucks m.in. tytułem "Excelance Renault Trucks", które przyznano trzy razy, demonstrując możliwości firmy w obsłudze klientów.
Na dzień dzisiejszy Polsad zatrudnia w sumie 134 pracowników, z czego dziewięciu z nich jest dedykowanych dla biznesu Nissan Forklift. Podejmując się dystrybucji na Polskę, pan Korczak Jacek, właściciel firmy stwierdził: Przez tę dystrybucję widzę doskonałe możliwości rozwoju i realizacji naszej ogólnej wydajności biznesowej na wyższym poziomie. Mam zamiar współpracować z jak największą grupą z pośród aktualnych dilerów Nissan Forklift. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy z bezpośredniej sprzedaży oraz serwisu, rozumiemy wymagania klientów, a to może nam pomóc we wspieraniu dalszego rozwoju wszystkich dealerów Nissana Forklift. Ja wierzę w jakości produktów Nissan Forklift i mam pełne zaufanie do ich przyszłości.
Intencją Polsad jest przejąć jak najwięcej wiedzy i doświadczenia od obecnego dystrybutora Marubeni Machinery Distribution Poland, aby umożliwić płynne rozpoczęcie działalności.
Produkty Nissan Forklift zostały wprowadzone do Polski w 1997 r. i zyskały dobrą reputację wśród klientów. Cenią je za ich jakość i trwałość, szczególnie w przypadku silnika zasilanego LPG serii DX. W tym czasie została utworzona wykwalifikowana ogólnopolska sieć sprzedaży Nissan Forklift mająca za zadanie promowanie produktów i wspieranie klientów Nissan Forklift. Dzięki bardzo korzystnej sytuacji rynkowej w Polsce w 2011 roku, przy wzroście rynku o ponad 20%, oczekuje się, że w roku 2012 pozytywne nastawienie rynku się utrzyma.


Kees van Santen                    Jacek Korczak
General Manager, Sales                Właściciel

Nissan Forklift Europe B.V.                POLSAD Jacek Korczak
Hornweg 32                        Ul. Holenderska 14
1044 AN  Amsterdam                    99-300 Kutno
Phone +31 (0)20 516 2360                Phone 9+48) 24 254 79 58
Fax +31 (0)20 516 2752                Fax.(+48) 24 254 44 02
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.            Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Najnowsze komentarze

Choroby i szkodniki

Projekt strony www Sitte.pl Lublin

No Internet Connection