arr logoW dniach 16-22 kwietnia br. odbędzie się misja gospodarcza do Chin i Japonii pod przewodnictwem Komisarza ds. rolnictwa i rozwoju wsi Komisji Europejskiej Pana Phila Hogana. W ramach tego wydarzenia planowany jest udział delegacji w seminariach, spotkaniach biznesowych typu b2b oraz wydarzeniach medialnych. Do udziału w tej misji zaproszeni są przedstawiciele firm, jak również organizacji branżowych.

Oczekuje się, że uczestnicy wezmą udział w całym 6 dniowym programie misji jak również w prezentacjach, dyskusjach podczas seminariów oraz wydarzeniach prasowych. Misja rozpocznie się od wizyty w Szanghaju (16 i 17 kwietnia), następnie w Pekinie (18-19 kwietnia), a zakończy się w Tokio (20-22 kwietnia).

Ze względu na fakt, iż ilość osób w oficjalnej delegacji jest ograniczona, jedynie jeden przedstawiciel firmy/organizacji może wziąć udział w misji. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty przelotu i zakwaterowania.

Zainteresowane organizacje / firmy proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go e-mailem na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 lutego 2016 r.

Źródło: ARR

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia