m.wiadrowskiW trakcie pokazów Fruit Akademia Show 2015 na stoisku firmy PPHU Mateusz Wiadrowski zaprezentowano maszynę do wyścielania słomy między rzędami truskawek.  Urządzenie doczepiane do ciągnika, wyposażone jest w wirnik tnący słomę, i trzy kanały wylotowe. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, ścielarka jest znacznie szybsza i wygodniejsza od ręcznego rozkładania, a po sezonie słomę łatwiej jest usunąć i szybciej ulega biodegradacji. Maszyna wyposażona jest w dwa rozkładane podesty. Można ją dodatkowo wyposażyć w koła podporowe zabezpieczające przed przeciążeniem podnośnika ciągnika i stabilizujące ścielarkę.

Zobacz pokaz maszyn firmy PPHU Mateusz Wiadrowski (film - 1 min. 30 s)

W ofercie firmy Matusza Wiadrowskiego jest m.in. pielnik hydrauliczny, przeznaczony do usuwania chwastów oraz spulchniania ziemi na plantacjach truskawki oraz w uprawach warzyw. Pielnik wyposażony jest w dwa silniki hydrauliczne, na których zamontowane są elementy robocze (noże spulchniające lub sprężyny). Maszyna jest w pełni regulowana, co pozwala na dostosowanie jej do każdego rodzaju nasadzeń. Można ją wyposażyć w podsiewacz do nawozu i miękkie siedzenie dla operatora. 

Zobacz więcej zdjęć maszyn

Pielnik hydrauliczny boczny to urządzenie wielofunkcyjne przydatne na plantacjach winorośli, malin, porzeczek i w młodych sadach przeznaczone do pracy pod koronami drzew. Element toboczy pielnika wyposażony jest w dodatkową osłonę obrotową, która zapobiega otarciu i uszkadzaniu roślin. Urządzenie jest w pełni regulowane.

 

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia

Projekt strony www Sitte.pl Lublin