Sprzedaż owoców przez internet? Dlaczego nie!

Amerykańska marka Yes! Apple uruchomiła sklep internetowy, w którym konsumenci mogą zamówić pudełko jabłek prosto do domu. W Polsce jedna z firm sprzedaje w ten sposób borówki amerykańskie.

Amerykańska firma postanowiła wyjść naprzeciw konsumentom, którzy coraz częściej robią zakupy przez Internet, a także dotrzeć do klientów z regionów, gdzie jabłka marki Yes! Apple nie są jeszcze dostępne w sklepach. W ofercie sklepu dostępne są odmiany takie jak: Rave, SweeTango, Honeycrisp, Gala i SnapDragon

Ceny jabłek wynoszą: 32$ (Gala, SnapDragon), 40$ Rave i 42$ SweeTago, w pudełku znajduje się 9 jabłek najwyższej jakości, w przeliczeniu na złotówki to od 137 zł do 178 zł, czyli cena jednego jabłka to ok. 15,00 - 19,80 zł.

jablka_usa.jpg

Oczywiście są to ceny, o których polscy sadownicy mogą pomarzyć, a dla konsumentów w kraju zaporowe. Jednak sam koncept jest godny uwagi. Zresztą sprawdzony już przez firmę LifeBerry, z okolic Grójca, która w ten sposób sprzedaje borówki amerykańskie.

sklep02_1.jpg

Pomysł jak widać spodobał się konsumentom, co znajduje wyraz w opiniach, które możemy przeczytać na stronie sklepu.

"Polecam – borówki przepyszne i dostawa pod drzwi na drugi dzień! Zadowolenie 100 %! "

"Dziękuję bardzo za ekspresową wysyłkę. Borówki przepyszne, świeże i słodkie  Na pewno wrócimy nieraz!"

"Potwierdzam wszystkie opinie, owoce są wyśmienite. Zamawiam kolejną paczkę do mrożenia" 

Klienci otrzymują do domu świeże owoce, prosto z plantacji, w cenie niższej niż w supermarkecie. Klient może zamówić jeden karton (BOX) zawierający 12 opakowań świeżo zerwanych borówek amerykańskich po 250 gram każde, w cenie 99,00 zł, obecnie 79,99 zł. W sklepie oprócz świeżych borówek dostępne są też soki przecierowe z borówki oraz innych owoców, asortyment sklepu jest naprawdę pokaźny.

Uwagę zwraca też strona internetowa (www.lifeberry.pl), która nie odbiega od tej należącej do Yes! Apple (www.yesapples.shop), konsument znajdzie na niej wiele ciekawych informacji na temat wartości owoców, technologii produkcji, a także przepisy na pyszne potrawy z wykorzystaniem owoców.

Powiązane artykuły

Duża Gala, duże pieniądze

Komunikat sadowniczy Zbigniew Marek 26.08.21

Cięcie borówki – młoda plantacja

X