Dlaczego sadownicy powinni wyjść na ulicę 9 lutego? Wywiad z Wojciechem Kotem
9 lutego rolnicy ponownie wyjdą na ulice protestować. Przeciw czemu będą protestować? Dlaczego powinni iść w tym strajku? Okazuje się, że tutaj chodzi o coś więcej niż tylko o obronę własnych warsztatów pracy, bo utrudniające życie rolnikom unijne przepisy i absurdalna polityka handlowa UE wobec państw trzecich (w tym Ukrainy) będą skutkowały masowym importem niskiej jakości żywności, której ofiarą będą polscy konsumenci. Rolnicy będą tylko pierwszą ofiarą obłąkańczej polityki klimatycznej, ale na pewno nie jedyną. Dlatego 9 lutego, razem z rolnikami, powinni stanąć wszyscy, którzy boją się o kierunek w jakim zmierza produkcja żywności w UE. Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z Panem Wojciechem Kotem, sadownikiem z okolic Grójca, który swoim autorytetem zachęca do wzięcia udziału w proteście.
Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Kulminacja fali upałów przed nami. Temperatury przekroczą 40°C
- Polskie jabłka w centrum rozmów handlowych z Egiptem
- Upały w tunelach: jak skutecznie chronić maliny i jeżyny przed stresem termicznym i utratą jędrności?
- Wzmożone kontrole importowanych czereśni. Rząd reaguje na sygnały o możliwych nieprawidłowościach
- Ochrona sadu przed upałami: monitoring, nawadnianie i biostymulacja
- Nadchodzi ekstremalny żar. Temperatury sięgną nawet 39°C!
- Mauzer przygniótł bawiące się dzieci. Dwóch 8-latków trafiło do szpitala


Komentarze
Moja prośba do pozostałych gałęzi przemysłu: jeżeli tylko możecie dołączcie do rolników bo potem wy w kolejce po swoje aaa teraz "w kupie siła"może być hasłem przewodnim.
PSL po przemianie z ZSL stała się partią przydupasów do koryta .
Jeżeli PSL będzie na proteście to ja wracam. Znów zrobią wiec przedwyborczy i potulnie wrócą pod skrzydła Ryżego Wuja.
A co do samego protestu to jak najbardziej jestem za Tobą....oczywiście TAK tylko na Wiejskiej al.Ujazdowskich i Belwederskiejw Wawie i przed Parlamentem w Brukseli ...ich pomysły to im uprzykrzyć życie a nie szarakowi bo inaczej to nie ma sensu.
Nie może się narażać...przecież p.Leszek P.jest z tej samej wsi
Sami ludzie będą się poddawać eutanazji jak życie na ziemi będzie nie do wytrzymania i to już w nie tak dalekiej przyszłości
Teraz Roman/Ekonom się nawrócił i słucha TV Republika.
Jak się działa dla dobra branży to i na wyjazd się można załapać, a jak się nic nie robi tylko narzeka w internecie to ma się potem tylko ból d...