W materiale filmowym wrażenia z targów podsumowuje Pan Marcin Lis, jeden z założycieli firmy.

 

Polska firma GoTrack otrzymała wyróżnienie na międzynarodowych targach Interpoma 2018. Nagradzane były najbardziej innowacyjne rozwiązania w sektorze jabłkowym.

Podczas 11. edycji międzynarodowych targów po raz pierwszy przyznano nagrody Interpoma Technology Award, będące wyrazem uznania dla innowacyjnych technologii i maszyn prezentowanych na targach.

Jury pod przewodnictwem Massimo Tagliaviniego, obejmowało naukowców i profesorów uniwersyteckich z Włoch i całego świata. W październiku i listopadzie członkowie jury szczegółowo przeanalizowali i ocenili 25 uczestniczących firm.

W kategorii FIELD (polowa) główna nagroda przyznana została Biogard Division z CBC Europe za produkt MisterPro + Isomate® CM Mister 1.0. W kategorii POST HARVEST (po zbiorach) nagodzono firmę BIOMETIC z MICROTEC za "Q Eye XP".

GOtrack Remote Control otrzymał wyróżnienie w kategorii FIELD. W drugiej kategorii POST HARVEST przyznano dwa wyróżnienia. Jedno z nich trafiło do ​​GREEFA za SmartPackr2, drugie natomiast do MeccanicaZucal dla robota opakowaniowego Polus 48.

 

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia

Projekt strony www Sitte.pl Lublin

No Internet Connection