Właściciele Activu zostali Agroprzedsiębiorcami roku

gala11W ogólnokrajowym konkursie Agroprzesiębiorca RP 2013 wyróżniono wybitnych przedsiębiorców branży rolniczej. Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się Beata, Ilona, Jerzy, Andrzej i Waldemar Żółcik, którzy prowadzą firmę Activ, zajmującą się kompleksową obsługą branży sadowniczej.  Uroczysta gala odbyła się w Warszawie 6 grudnia 2013 r. Współwłaścicieli firmy Activ rekomendował do nagrody Roman Jagieliński, który uzasadniał swój wybór m.in. słowami:  „Z wielkim uznaniem odnoszę się do działań i dokonań w branży sadowniczej firmy Activ, prowadzonej od kilkunastu lat przez rodzeństwo Żółcik, godnych kontynuatorów pięknych tradycji kolejnych pokoleń rodziny sadowniczej Żółcik z Belska Dużego”.
W trakcie gali wręczono także Honorowe Odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa”. W uroczystości wzięli m.in. przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz agencji rolnych.

(galeria zdjęć z wręczenia wyróżnień)

Firma Activ PPHU została założona w 1996 r. przez Waldemara Żółcika, zaopatruje sadowników we wszystkie niezbędne artykuły do produkcji i sprzedaży owoców. Jest wyłącznym dystrybutorem wielu markowych urządzeń – kombajnów i platform do zbioru owoców (Feucht Obsttechnik, Festi, Pillon), opryskiwaczy (Mitterer), systemów do konstrukcji sadowniczych (Gripple). Firma znana jest jako dystrybutor ciągników sadowniczych Antonio Carraro i Kubota, kosiarko-rozdrabniaczy Projet, sekatorów i pił Pellenc. Firma Activ produkuje i sprzedaje także sok tłoczony na zimno Royal Apple, którego można było spróbować podczas gali wręczenia nagród.

Gratulujemy wyróżnionym!

Powiązane artykuły

Jeszcze kilka dni naboru w ramach przetwórstwa

Możliwa poprawa na rynku transakcji gruntami rolnymi?

Tylko tydzień na przekazanie małego gospodarstwa

X