Związek Sadowników: Wracamy do sprawy eksportu jabłek do Chin
Prezes Związku Sadowników RP Mirosław Maliszewski uczestniczył w spotkaniu z delegacją władz miasta Ningbo w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.Delegacji chińskiej przewodniczył pan Zhang Ping, Przewodniczący Stałego Komitetu Ogólnochińskiego Zgromadzenia (Kongresu) Przedstawicieli Ludowych w Ningbo.
W składzie delegacji znalazł się także: Dyrektor Centrum Wystawowego Promocji i Współpracy CEEC (Centrum EXPO Chiny – Państwa Europy Środowej i Wschodniej) w Ningbo - Zhang Yadong oraz Zastępca Dyrektora Generalnego Grupy Portowej Ningbo-Zhuoshan - Ni Yanbo.
Władze prowincji Zhejiang dostały upoważnienie od chińskiego Ministerstwa Rolnictwa do rozwoju współpracy gospodarczej z Polską, w tym zwiększenia importu owoców
W trakcie rozmów omawiano m. in możliwości utworzenia w Polsce centrum handlu hurtowego produktów rolno-spożywczych zajmującego się ich eksportem do Chin.
Poruszono m.in. kwestie płatności, gwarancji płatności, warunki dostaw, wsparcia transportu, uproszczenia procedur związanych z eksportem owoców
źródło: Związek Sadowników RP
Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Kulminacja fali upałów przed nami. Temperatury przekroczą 40°C
- Polskie jabłka w centrum rozmów handlowych z Egiptem
- Upały w tunelach: jak skutecznie chronić maliny i jeżyny przed stresem termicznym i utratą jędrności?
- Wzmożone kontrole importowanych czereśni. Rząd reaguje na sygnały o możliwych nieprawidłowościach
- Ochrona sadu przed upałami: monitoring, nawadnianie i biostymulacja
- Nadchodzi ekstremalny żar. Temperatury sięgną nawet 39°C!
- Mauzer przygniótł bawiące się dzieci. Dwóch 8-latków trafiło do szpitala


Komentarze
Nie przeginaj;)
Dużo pracuję...za dużo
Ale po to właśnie by mieć więcej czasu na wyjazdy i hobby
Więc ten teges no...już się nie pruj
Kto ma korzystać to korzysta
Reszta liczy ,że walizki z pieniędzmi wsadza im do trumny
Qtasie
Obwjtek został nagrany,sfilmowany i są na niego grube kwity
Korupcja
Tylko piss go uratował...ale spokojnie... niedługo to wszystko wyjdzie na jaw
Pisiory zmieniły prawo bo już dawno by kiblowal
Ale jeszcze będzie ten Dyzma z Pcimia
Reasumując......ludzie potrafią korzystać z życia mając dużo mnie ......a wy zapiera......i z życia chu... Macie)))zrozumieli))?
Wieprzu ! Grodzki chroni się za immunitem za przestępstwa łapownictwa, do dziś boi się sadu, a ty bzdury c o Obajtku piszesz. Partia Oszustów pełna jest patologii i elektorat przestepców
Obajtek jest i był atakowany politycznie i prub wrobienia go w korupcję. Gówno im z tego wyszło.
A zysk jego firmy to tyle co zysk całego lewactwa budżetu Polski w 2013 r.
Przy najniższych cenach paliw w eurokołchozie.
Brawo. Krawiec jechał na długach, i firma upadała. Państwo dopłacało a paliwo było też po 6 zł. To tyła jak by dziś po 15 zł.
Kryształ jak cały ten piss
Skowyt i kwik pisowskich świń
Proszę o jeszcze...
Wiem,ze wolisz kakaowy ... ulubione kolor największej opozycyjnej partii....piss
Brzmi wspaniałe prawda pusi chvjku?
Opierdol kiełbasę jarkowi pedrylu
Doopy todajesz Ty Rudemu idolowi boś taki zam kłamcą jak on
Na razie wielbicielu kakao rozliczać będziemy twoich złodziei i szkodników
Kwicz dalej
Łowicz dalej pojebany pisowcu
Najpierw to twój obsrajtek pójdzie kiblowac
Zobaczymy jak będziesz go bronić pojebie
A może pożycza następne 800 miliardów jak PiS???
Kwicz dalej i czekaj na instrukcje z ciemnogrodzkiej[/quote
A kolega dalej jebinęty ja Rudy Donaldinjio. I na Was rudo-ryżych przyjdzie czas rozliczeń a wtedy zobaczymy Ekonoma mądrości.
A może pożycza następne 800 miliardów jak PiS???
Kwicz dalej i czekaj na instrukcje z ciemnogrodzkiej
Teraz to już Mirosław załatwi -zobaczysz już może(tak załatwi jak kasę z KPO)