Trwają końcowe prace nad szczegółami programu Jagodowych Trendów 2020, które odbędą się tym razem w Lublinie w dniach 21 – 22 stycznia.

Wzorem lat ubiegłych dla Słuchaczy przygotowano ciekawą tematykę związaną z aktualnymi trendami, nie pomijając problemów, z którymi borykają się producenci oraz czekających ich wyzwań. Wykłady podzielone zostały na sesje tematyczne nie wyłączając możliwości dyskusji oraz debaty z udziałem specjalistów. Jak co roku, wykłady poprowadzą prelegenci z kraju i zagranicy.  Wykłady w oba dni rozpoczynać będą się od godziny 10:00, zaś firmy odwiedzać będzie można od godziny 9:00.

– Od 2020 roku następują istotne zmiany związane z lokalizacją Jagodowych Trendów. Osiągnięty poziom i ranga konferencji sprawia, że zmuszeni jesteśmy do zmiany lokalizacji kolejnych edycji. Osiągnęliśmy porozumienie z Targami Lublin S.A. i „Jagodowe Trendy 2020” odbędą się w Lublinie, przy ul. Dworcowej 11 na obiektach Targów. Jest to dla nas duże wyzwanie. Daje jednak nową jakość dla słuchaczy jak również dla wystawców. Profesjonalny obiekt targowy daje nowe możliwości zaś rozbudowa połączeń z innymi regionami w kraju jak również zagranicy daje łatwiejszy dojazd do Lublina. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja zostanie zaakceptowana przez słuchaczy oraz wystawców.

Wierzymy, że te modyfikacje dadzą nowe możliwości aby podtrzymać credo, że na „JAGODOWYCH TRENDACH”  powinno się być – piszą organizatorzy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony Wydarzenia: https://jagodowetrendy.pl/#home

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia

Projekt strony www Sitte.pl Lublin

No Internet Connection