Sadownicy zdezynfekowali Nowe Miasto nad Pilicą
Polecane

Sadownicy zdezynfekowali Nowe Miasto nad Pilicą

 

Sadownicy zdezynfekowali Nowe Miasto nad Pilicą, które jest zwane polskim Wuhan. Zakażonych wirusem jest tam 40 osób, 140 odbywa kwarantannę (dane z dnia 2.04.20).

Jak poinformował wczoraj Burmistrz miasta, dezynfekcja ulic i chodników została zaplanowana na godz. 21.00.

W krótkiej wiadomości, którą opublikował na stronie Urzędu Miasta i Gminy prosił mieszkańców o zachowanie ostrożności i zaparkowanie samochodów na parkingach osiedlowych.

Kilka dni temu jeden z sadowników zamieścił informację na Facebooku, że szuka ochotników, którzy pomogą w dezynfekcji. Długo nie musiał czekać na odzew, sadownicy chętnie włączyli się do akcji.

Nie przegap najnowszych wiadomości

icon googleObserwuj nas w Google News

Powiązane artykuły