×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 71.

Precooling, wstępne schłodzenie, to termin opisujący szybkie obniżenia temperatury świeżych zbiorów owoców po zbiorze, przyczynia się do przedłużenia okresu przechowywania i poprawy jakości po wyjęciu z chłodni. Wstępne chłodzenie zmniejsza koszty energii.
Global Cooling Inc. to jeden z wiodących na świecie innowatorów stawiających na wymuszony obieg powietrza, nowoczesne technologie i systemy chłodzenia, projektowanie i budowanie prototypów nowych rozwiązań. Proponuje w tym roku pionowy przepływ powietrza, który pomaga zwiększyć trwałość i jakość owoców.

Wstępne chłodzenie może odbywać się w tunelach z plandeką, ale przepływ powietrza w pionie i prechłodnice kosztują niewiele więcej, a korzyści są znacznie większe. Pionowy przepływ powietrza gwarantuje bardziej jednolite temperatury i ogranicza czas chłodzenia oraz wymaga mniejszej powierzchni magazynu lub chłodni.
Moduł pionowego przepływu powietrza jest oddzielony obudową (może mieć drzwi z obu stron) i umożliwia płynne przenoszenie schłodzonych owoców do komór właściwego przechowywania.  Jest to także bezpieczniejsze i szybsze, z punktu widzenia obsługi.  

Opisywana firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań chłodniczych do świeżych owoców w regionie Filadelfii.
Źródło: www.freshplaza.com, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 

Najnowsze komentarze

Projekt strony www Sitte.pl Lublin

No Internet Connection