Wrzucając monetę do automatu można w Polsce kupić Coca-Colę, kawę, batony, a od niedawna także mleko. Didier Filbing Distribution to propozycja dla zwolenników zdrowego stylu życia, dająca możliwość nabycia o każdej porze dnia i nocy świeżych owoców i warzyw w specjalnie do tego przystosowanym automacie. ”Mechaniczny sprzedawca” wykonany z nierdzewnej stali, bez silnika oferuje 36 rodzajów owoców i warzyw w różnych cenach. Składa się z modułów, z których największy ma 45 cm szerokości i 70 cm głębokości oraz mieści do 25 kg produktu.
Automaty takie są montowane w ruchliwych miejscach w miastach. Jeśli jeden z modułów zostanie opróżniony, właściciel informowany jest sms-em o konieczności uzupełnienia asortymentu.
To doskonała metoda sprzedaży: bezobsługowa, pozwala uzyskać najwyższe możliwe ceny i sprzedać szeroką gamę produktów, choć w niewielkich ilościach.
Rozwiązanie to spotkało się z uznaniem i zostało nominowane do  wyróżnienia podczas targów Sival we Francji, które odbędą się 11–13 stycznia 2011 roku.

Źródło:Reussirfl 2010, "Didier Filbing Distribution: distributeur automatique de fruits et legumes"
 

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia