Nie damy się zabić w ciszy!
W Warszawie trwa protest rolników zorganizowany przez Agrounię. O godzinie 11.00 protestujący ruszyli spod Pałacu Kultury pod kancelarię premiera. Około godziny 11:50 pochód zatrzymał się na rodzie de Gaulle'a, gdzie Michał Kołodzieczak zabrał głos:
- Jest nas kilka tysięcy osób. Nie wierzyli, że przyjedziemy, myśleli, że blefujemy. Myśleli, że jest nam dobrze. A nam jest źle i będziemy o tym głośno mówić. Nie damy się zabić w ciszy! My dzisiaj jesteśmy w Warszawie. Bo walczymy o tych, którzy mieszkają w mieście. To dzisiaj, tutaj jest prawdziwa, silna opozycja, taka która ma siłę i energie zmieniać i chce to robić. Chcemy żeby te strajki nie były tylko w zakładach Te strajki muszą być na ulicy, żeby te nieroby z sejmu to zobaczyli. - mówił przywódca Agrounii.
Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Zagrożenie ze strony szkodliwych motyli – aktualna strategia ochrony
- Gorący i burzowy tydzień. Temperatury do 35°C
- Studnie rolnicze do legalizacji? Czas na uproszczenie przepisów wodnych
- Koniec z „wojnami cenowymi”? Rząd zapowiada działania wobec sieci handlowych
- Stres termiczny: jak schłodzić rośliny i przyspieszyć fotosyntezę?
- UE zwiększa środki dla Polski. Rolnictwo z większym finansowaniem
- Upały i burze nadciągają do Polski. IMGW ostrzega przed dynamiczną pogodą


Komentarze
Idź sadzić idaredy i glostery
Juz rozmarzlo
Idź trollowac gdzie indziej.