Sadownicy stanęli na wysokości zadania. Dziękuję za okazane serce i dobroć
W imieniu Zarządu Głównego Związku Sadowników RP chciałbym z głębi serca podziękować sadownikom, którzy przyjmują ukraińskich uchodźców do swoich domów. Już w tej chwili są Was setki i cały czas ta liczba rośnie. Zapewniliście nie tylko nocleg i wyżywienie czy rzeczy materialne, ale przede wszystkim namiastkę spokoju i normalności. W tym trudnym czasie jest to nieocenione.
Sadownicy stanęli na wysokości zadania dziękując w ten sposób braciom z Ukrainy za lata, kiedy to oni pomagali w naszych gospodarstwach. W całym kraju ruszyły zbiórki żywności i innych rzeczy, każdy okazuje serce i dobroć pomagając na wszelki możliwy sposób.
Wyrażając wielką wdzięczność pozwalam sobie tez prosić o jeszcze więcej, bo w tej trudnej chwili to nasz najważniejszy obowiązek - humanitarny i chrześcijański.
Mirosław Maliszewski
Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Silna presja chorób: rak bakteryjny, zaraza ogniowa i mączniak
- Mróz wróci na jedną noc – nawet -4°C przy gruncie
- Prognoza pogody na najbliższe dni
- Kredyty klęskowe dla rolników po przymrozkach
- Straty po przymrozkach? Sadownicy muszą szybko zgłosić je do ARiMR
- Ceny jabłek wzrosną dwukrotnie?
- Zbiory jabłek mogą spaść o 50% po wiosennych przymrozkach


Komentarze