Kradzionym Land Roverem na maliny
Nie miał czym dojeżdżać na pole, więc ukradł Land Rovera – mowa o 38 latku z powiatu kraśnickiego, który znalazł sposób na dojazd do pracy. Policjanci zatrzymali mężczyznę podczas zbioru owoców. Samochód wrócił do właściciela, a sprawcy grozi do 5 lat więzienia.
31 letni mieszkaniec gminy Urzędów zaparkował w miniony piątek Land Rovera u znajomych, pozostawiając go z kluczykami w środku. Ustalili, że odstawią mu samochód pod dom, a on przesiadł się do ciągnika i pojechał orać pole. Gdy wracał, zobaczył że samochodu już nie ma. Zadzwonił do kolegów, którzy oznajmili, że kiedy chcieli zabrać pojazd, jego już nie było.
Zaskoczony całą sytuacją mężczyzna, złożył zawiadomienie. Policjanci podczas penetracji terenu, na jednej z plantacji malin zauważyli poszukiwany pojazd oraz będącego w trakcie zbioru owoców mężczyznę.
38 letni mieszkaniec Kraśnika, został zatrzymany. Tłumaczył, że musiał chodzić piechotą do prac polowych przy zrywaniu malin, więc kiedy zauważył zaparkowany samochód z kluczykami, pomyślał, że go ukradnie i od tej pory będzie nim tam dojeżdżał. Samochód wrócił do właściciela, a sprawcy kradzieży do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: krasnik.policja.gov.pl
Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Susza rolnicza 2026: coraz większe zagrożenie dla sadów i plantacji
- Kontrole ciągników i maszyn rolniczych – policja ostrzega: nie będzie taryfy ulgowej
- Ostatni dzień na wnioski o dopłaty 2026
- Miodówka gruszowa – trudny szkodnik do zwalczania. Konieczność wykonania zabiegu KOMUNIKAT PROCAM
- Zakładanie plantacji truskawek – przygotowanie gleby i zabiegi biologiczne
- Więcej pieniędzy i tańsze kredyty dla rolników od 1 lipca 2026 r.
- Najpierw tropiki, potem nawałnice


Komentarze
Umiesz coś więcej niż pisać pod ukradzionym nickiem i pierdolić te same bzdury ??
Ci twoi nie zabierają podatków...tylko wprowadzili i podnieśli 34 nowe
Żeby dać trzeba zabrać ale pissowski debil tego nie rozumie
Za tych żyją na kredyt i tez są bankrutem tylko o tym nie wiedzą
Za tych za chwilę wszystko pierydolnie
Taki będzie finał rządów na kredyt i dawania socjalu
Jeszcze nie było takiego państwa na świecie,które nie zapłacili za to kryzysem gospodarczym i Polska nie będzie wyjątkiem pissowski politruk
Wyborcy właśnie ocenili wyborców pies przypomina. Ze 80% wyborców piss ma wykształcenie podstawowe i zasadnicze i nie ma żadnego pojęcia o ekonomii
Madrość człowieka nie opiera się tylko na wykształceniu , bo wykształceni też są w więzieniach.
A to wyborca ocenia kto ma więcej mądrości, i nie trzeba szkoły żeby odróżnić dobry rząd od złego. Za tamtych tylko zabierali podatki i nikt pieniedzy nie widział, i żyli z handlu polskiej gospodarki tak jak bankrut
Bo trzeba zapłacić
Kto to słyszał by na zbytki wydawać
Trzeba oszczędzać by kupić kolejne hektary
Jak jeżdżę trochę po świecie...... .wiecie co mowi....???
Że tylko w taki zacofanym kraju jak Polska mógł wygrać Pis.... w cywilizowanych krajach taki twór nie miał by prawa istnieć.... bo ludzie w uni mają mózgi.....wiedza ze jeżeli komuś sie daje to 2x tyle trzeba zajebac innym......u nas myślą że te pojeby z PiS uszczelnili wszystko i mają pieniądze......
No trzeba być baranem zajebanym aby w to wierzyć.....
I wiecie co mnie przeraża......
Że większość na wsi głosuję za tymi debilami...
To wyznaczą IQ ludzi Że wsi....... przykre......zalosne......czem u zawsze rolnicy kojarzą się z ciemnota i zacofaniem????
Tu masz rację... to jest stan umysłu.... jak się ogląda TVP info to mam wrażenie że jesteśmy 50 lat za Europa...... .bliżej nam do stepów na Syberii....