Ceny truskawek w hurcie 31.05.24

Mniejsza podaż truskawek spowodowana przerwą świąteczną (Boże Ciało) spowodowała wzrost cen truskawek.

Na podwarszawskich Broniszach stawki to maksymalnie 20 złotych za łubiankę (10 zł za kilogram owoców). Przerwa spowodowana świętem ograniczyła podaż, stąd w środę stawki były nieco wyższe (7,50-12,00 zł za kilogram), rynek wznowił pracę wczoraj o godzinie 16.00 i ceny utrzymują się na poziomie sprzed przerwy. Owoce najwyższej jakości wyceniane są na 9-10 zł za kilogram.  

Tradycyjnie, nieco niższe stawki są w Nowym Przybojewie, przed Bożym Ciałem na rynku owoców było mniej, a  zainteresowanie duże, łubianka truskawek była wyceniana na 12-15 zł. Dziś rano zainteresowanie owocami było małe. Jak informuje plantator z okolic Czerwińska truskawki się kończą, zbierane są jeszcze późniejsze odmiany, za ok. 2-3 tygodnie powinna pojawić się Malwina. Jeśli chodzi o truskawkę przemysłową, w Nowym Przybojewie obowiązuje stawka 3,40 zł/kg (w kisten).

Po przerwie świątecznej podaż truskawek na rynkach hurtowych będzie sukcesywnie rosła, wiec sytuacja cenowa może ulec zmianie.

Komentarze  

0 #2 Evelyn Martinez 2024-06-12 13:26
ZBOGAĆ SIĘ CZYSTĄ KARTĄ ATM, Whatsapp: +18033921735

Chcę złożyć świadectwo na temat pustych kart bankomatowych Dark Web, za pomocą których można wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Wcześniej byłam bardzo biedna i nie miałam pracy. Widziałem wiele zeznań na temat tego, jak hakerzy Dark Web Online wysyłają im pustą kartę do bankomatu i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i wzbogacania się. {DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM}. Wysyłam im również e-mail i wysłali mi pustą kartę bankomatową. Użyłem go, żeby zdobyć 500 000 dolarów. wypłacaj maksymalnie 5000 USD dziennie. Dark Web rozdaje kartę, aby pomóc biednym. Włamuj się i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego skarbca bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatowej, która działa w trybie automatycznym.

Możesz się z nimi również skontaktować w sprawie poniższej usługi

* Przelew Western Union/MoneyGram

* Przelew bankowy

* Przelew PayPal / Skrill

* Kopanie kryptowalut

* Przelew CashApp

* Pożyczki Bitcoinowe

* Odzyskaj skradzione/zaginione kryptowaluty/fundusze/aktywa

E-mail: darkwebonlinehackers@gmail.com

Telegram lub WhatsApp: +18033921735
Cytować
+8 #1 Ira 2024-06-01 00:33
To nie Boże ciało winne że mało truskawek deserowych , za mała różnica cenowa pomiędzy przemysłem a hurtem ,za dużo zarabiają pośrednicy,a plantator też umie liczyć i woli sprzedać na przemysł po 3,5 niż hienom za 4 -5 zł za kg, bo one więcej nie dadzą
sprzedają w miastach po 15 i więcej za kg. i gdzie sprawiedliwość , a do braku również przyczyniła się susza która trwa ponad 40dni , odwrotność potopu.
Cytować

Powiązane artykuły

Ceny truskawek na Giełdzie Goławin [21.05.2024]

Ceny truskawek na Giełdzie Goławin 17.05.2024

Jak inni radzą sobie z przymrozkami?

X