16-latek zastrzelony w sadzie podczas zbierania jabłek
Do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Kluczkowice-Osiedle (Lubelskie).
Obywatel Kazachstanu 16-letni chłopak, który został zastrzelony podczas zbierania jabłek mieszkał w internacie przy Zespole Szkół w Kluczkowicach. Przyjechał do Polski kilka tygodni temu na wymianę młodzieży.
Jak informuje Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka 16-latek w towarzystwie innych mieszkańców internatu udał się do sadu znajdującego się nieopodal szkoły. Wtedy z samochodu, który zatrzymał się niedaleko sadu, w którym chłopcy zbierali jabłka padł strzał. Chłopak zmarł mimo prowadzonej na miejscu reanimacji.
Trwają poszukiwania sprawcy.
Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Burze z gradem nad Polską. IMGW ostrzega przed silnymi opadami i wiatrem do 75 km/h
- Gradobicie uderzyło w Ziemię Sandomierską. Sadownicy liczą straty i wskazują na problem z ubezpieczeniami
- Zagrożenie ze strony szkodliwych motyli – aktualna strategia ochrony
- Gorący i burzowy tydzień. Temperatury do 35°C
- Studnie rolnicze do legalizacji? Czas na uproszczenie przepisów wodnych
- Koniec z „wojnami cenowymi”? Rząd zapowiada działania wobec sieci handlowych
- Stres termiczny: jak schłodzić rośliny i przyspieszyć fotosyntezę?


Komentarze