Infinity Media – doświadczony partner w dofinansowanych projektach

Firma Infinity Media istnieje od 15 lat. W 2014 roku w firmie powstał wyspecjalizowany dział, który zajmuje się realizacją projektów promocyjnych dofinansowanych ze środków UE oraz wsparcia krajowego. W tym czasie Infinity Media skutecznie zrealizowała kilkanaście dużych projektów dla klientów z branży spożywczej, rolniczej, technologicznej i przemysłowej.

Firma ma doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, realizacji działań w ramach projektów, oraz prawidłowym ich rozliczaniu i dokumentowaniu.

Infinity Media – skuteczne kampanie reklamowe

Infinity Media to również polski niezależny dom mediowy z 15-letnią tradycją. Specjalizuje się w planowaniu i zakupie wszystkich mediów – od telewizji i radia, poprzez prasę, internet, social i outdoor, aż do niestandardowych form promocji.

Firmę tworzą wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem, związani z branżą mediową od początków istnienia rynku reklamy w Polsce. Misją firmy jest wspieranie klientów w sprzedaży ich produktów i usług. Niezależnie od tego jaki kanał komunikacji jest używany: elektroniczny czy tradycyjny, czy jest to ATL czy BTL – inwestycje klientów zawsze porównywane są z wygenerowanym przychodem.

Zespół Infinity Media posiada wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego planowania kampanii reklamowych i jest partnerem w biznesie każdego swojego Klienta. Większość stałych klientów pracuje z firmą minimum 3 lata, powierzając jej do kompleksowej obsługi mediowej swoje najcenniejsze marki. Klienci Infinity Media wspierani są na każdym etapie realizacji kampanii.

www.infinitymedia.pl

logo pantone

Powiązane artykuły

X