Agrochem Puławy po raz kolejny zaktualizował cennik nawozów azotowych
Agrochem Puławy po raz kolejny zaktualizował cennik nawozów azotowych.
1.02.2023 r. Agrochem poinformował o obniżeniu cen nawozów azotowych. Według cennika z początku lutego PULAN® (Saletra amonowa) kosztował 2860 zł/t (spadek o 815 zł), Saletrzak 27 - 2470 zł/t (-990 zł/t), a SALEROSAN® 30 - 2695 zł/t (-1 055 zł/t). Cena nawozu PULREA® została obniżona do 2 740 zł/t (-1260 zł/t).
17.02.2023 r. cennik został zaktualizowany, korekcie uległa tylko jedna pozycja: PULREA® + INu. Cena mocznika wzrosła o 100 zł/t do 2 840 zł.
23.02.2023 r. Agrochem Puławy znowu zaktualizował ceny nawozów W cenniku obowiązującym od 25.02.2023 r. wzrosły ceny nawozów RSM. RSM®32%N po korekcie kosztuje 2 535 zł, RSM® 30%N 2 425 zł, RSM® 28%N 2320, a RSM® 26%N + 3% S 2165 zł.
Tym razem podwyższono jedynie cenę mocznika z inhibitorem ureazy (PULREA®+ INu). Poprzednio nawóz ten kosztował 2830 zł/t, od 14 marca kosztuje 2930 zł/t.
Cennik nawozów wieloskładnikowych nie uległ zmianie od 21 grudnia 2022 r.
AKTUALIZACJA [17.03.2023]: Od piątku 17 marca Grupa Azoty znacząco obniża ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych w swojej autoryzowanej sieci dystrybucyjnej. Link do nowych cenników: https://www.e-sadownictwo.pl/wiadomosci/z-kraju/12364-grupa-azoty-znaczaco-obniza-ceny-nawozow-azotowych-i-wieloskladnikowych. Cenniki zamieszczone poniżej z dnia 14.03.2023 r. i 21.12.2022 r. są już nieaktualne!
CENNIK NAWOZÓW AZOTOWYCH

CENNIK NAWOZÓW WIELOSKŁADNIKOWYCH

Nie przegap najnowszych wiadomości
Sadownicy polują
-
Uszkodził kilkanaście ambon myśliwskich. Usłyszał zarzuty
Siedem zarzutów dotyczących uszkodzenia mienia i narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty...
-
Sadownicy polują: Polscy myśliwi padają ofiarą agresji?
Taka teza pojawia się w artykule pt. „O agresji wobec myśliwych” autorstwa prof. dr hab. Dariusza...
-
Sadownicy polują: Czy godzi się zabijać zwierzęta dla trofeów?
Stosunek większości Polaków do zabijania dzikich zwierząt przez myśliwych jest taki, że działanie to...
Najnowsze artykuły
- Miodówka gruszowa – trudny szkodnik do zwalczania. Konieczność wykonania zabiegu KOMUNIKAT PROCAM
- Zakładanie plantacji truskawek – przygotowanie gleby i zabiegi biologiczne
- Więcej pieniędzy i tańsze kredyty dla rolników od 1 lipca 2026 r.
- Najpierw tropiki, potem nawałnice
- Kulminacja fali upałów przed nami. Temperatury przekroczą 40°C
- Polskie jabłka w centrum rozmów handlowych z Egiptem
- Upały w tunelach: jak skutecznie chronić maliny i jeżyny przed stresem termicznym i utratą jędrności?


Komentarze
Nie kompromituj się już
Wystarczy że twój piss kompromituje się codziennie
Gdy Prawo i Sprawiedliwość pierwszy raz deklarowało, że wskrzesi polski przemysł stoczniowy, Robert Lewandowski zaczynał podbijać polską Ekstraklasę, wmurowano kamień węgielny pod budowę Stadionu Narodowego w Warszawie, a polską polityką wstrząsnęła afera hazardowa.
- Jeżeli Polacy powierzą nam stery rządów w przyszłym roku, to w pierwszej piątce moich priorytetów będzie pełna odbudowa przemysłu stoczniowego - zapowiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki. Wcześniej zaś prezes PiS Jarosław Kaczyński za kłopoty z zakupami węgla obwinił Platformę Obywatelską, bo "jest problem z portami, które wyprzedało PO".
27 lip 2022 · PiS obiecuje odbudowę polskich stoczni. „To zapowiedź rozwoju i prowadzenia świadomej polityki”.
Już vateusz morawiexki promy obiecał
Myj uszy
Eee. No co ty? Takiej obietnicy nie było. Nigdy tego nie słyszałem. A słyszałem różne. Skąd ty to usłyszałeś ??
Sukces??
Obiecywać id odbudowe stoczni i czarterować statki???
Naprawdę uważasz to za sukces???
To zwykle oszustwo wyborcze
Każdy sukces boli lewaków. Auuuuu. Auuuu... Che. Che.
poproszeceny sprzed wojny pissowskie zlodzieje
odbudowali stocznie zgodnie z programrm wyborczym
gazowiec lech kaczynski zostal zamowiony przez norweska spolkr i zbudowany e korei poludniowej a plywa pod feancuska bandera
kolejny sukces