Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia PIOTRA PIOTROWSKIEGO, lat 36, zam. Brzeziny, gm. Sanniki, pow. gostyniński.

Poszukiwany w dniu 19.10.2019r. około godziny 17:00  wyjechał pojazdem ciężarowym z miejsca zamieszkania, na giełdę warzywną w miejscowości Bronisze koło Warszawy. Po przenocowaniu w samochodzie, był widziany w dniu 20.10.2019r. około 5:00 rano na terenie giełdy podczas handlu warzywami, po czym zostawił otwarty pojazd z kluczykami i swoje dokumenty. Do chwili obecnej nie jest znane jego miejsce pobytu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policja podaje rysopis:

Wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost ok. 170 cm, krępa budowa ciała, włosy- krótkie, ciemne, brak zarostu, oczy- ciemne, nos –średni, prosty, uszy- normalne, uzębienie niepełne, brak zarostu, nie posiada tatuaży.

Opis ubioru: W chwili zaginięcia ubrany był w czarno-zielone klapki, jasne skarpety, krótkie spodenki koloru granatowego, czarną bluzę z kapturem i białym napisem z przodu.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 24-26 11 222 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.

 

Najnowsze komentarze