W niedzielę w mediach pojawiła się informacja o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w jednym z gospodarstw szkółkarskich w gminie Puławy. W kontenerze mieszkalnym odkryto ciała dwóch pracowników. Byli obywatelami Ukrainy. Jak poinformowała rzecznik policji w Puławach, zatrzymano już mężczyznę, który mógł mieć coś wspólnego ze sprawą – pracował z ofiarami w gospodarstwie. Również pochodził z Ukrainy.

Puławscy kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy mogącego mieć związek ze śmiercią dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione w niedzilę na terenie jednego z gospodarstw szkółkarskich w gminie Puławy. Już wstępne czynności na miejscu wskazywały na udział osób trzecich w śmierci mężczyzn. Zatrzymany 36 latek trafił do policyjnego aresztu. Trwają czynności procesowe z jego udziałem.

W niedzielę około godziny 13:00 dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji z miejscowości w gminie Puławy zostały ujawnione ciała dwóch mężczyzn. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, do którego mogły przyczynić się osoby trzecie. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod ścisłym nadzorem prokuratora. Ustalono, że ofiary to obywatele Ukrainy, którzy pracowali na terenie gospodarstwa, gdzie zostali znalezieni.

W związku ze sprawą, kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy. Z  ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna znał ofiary i pracował razem z nimi w gospodarstwie szkółkarskim. Dziś trwają dalsze czynności procesowego z udziałem 36 latka. Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia

Projekt strony www Sitte.pl Lublin

No Internet Connection