Ceny truskawek na Giełdzie Goławin 17.05.2024

Dziś po południu ceny truskawek na Giełdzie Goławin były bardzo zróżnicowane, głównie ze względu na jakość owoców, o godzinie 15.00 na placu mało było owoców najwyższej jakości, dlatego kupujący z niecierpliwością czekali na kolejnych plantatorów.

Jeśli chodzi o ceny, to najwyżej wyceniane były truskawki odmiany Azja 30 zł i 23 zł za łubiankę, owoce najwyższej jakości były oferowane jedynie przez dwóch producentów.

Średnia cena dzisiejszego popołudnia za owoce dobrej jakości to 17-20 zł za koszyk, te zazwyczaj nie czekały długo na sprzedaż.

Drobniejszą truskawkę wyceniano na 15-16 zł, jednak zainteresowania nie było. Grupa kupujących dosłownie "walczyła" o każdy samochód, który wjeżdzał na plac, weryfikując towar już na początku. 

Komentarze  

0 #1 Evelyn Martinez 2024-06-12 13:32
ZBOGAĆ SIĘ CZYSTĄ KARTĄ ATM, Whatsapp: +18033921735

Chcę złożyć świadectwo na temat pustych kart bankomatowych Dark Web, za pomocą których można wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Wcześniej byłam bardzo biedna i nie miałam pracy. Widziałem wiele zeznań na temat tego, jak hakerzy Dark Web Online wysyłają im pustą kartę do bankomatu i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i wzbogacania się. {DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM}. Wysyłam im również e-mail i wysłali mi pustą kartę bankomatową. Użyłem go, żeby zdobyć 500 000 dolarów. wypłacaj maksymalnie 5000 USD dziennie. Dark Web rozdaje kartę, aby pomóc biednym. Włamuj się i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego skarbca bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatowej, która działa w trybie automatycznym.

Możesz się z nimi również skontaktować w sprawie poniższej usługi

* Przelew Western Union/MoneyGram

* Przelew bankowy

* Przelew PayPal / Skrill

* Kopanie kryptowalut

* Przelew CashApp

* Pożyczki Bitcoinowe

* Odzyskaj skradzione/zaginione kryptowaluty/fundusze/aktywa

E-mail: darkwebonlinehackers@gmail.com

Telegram lub WhatsApp: +18033921735
Cytować

Powiązane artykuły

Ceny truskawek w hurcie 31.05.24

Ceny truskawek na Giełdzie Goławin [21.05.2024]

Jak inni radzą sobie z przymrozkami?

X