Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do której doszło wczoraj w m. Kolonia Łaziska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30 letni mieszkaniec gm. Łaziska kierując motocyklem m-ki Kawasaki uderzył w tylny bok dwukółki ciągnika rolniczego którego kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo. Kierujący ciągnikiem rolniczym był trzeźwy. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych m. Kolonia Łaziska gm. Łaziska. Jak ustalili policjanci, 62 letni mieszkaniec gm. Łaziska  kierując ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus z podpiętą przyczepką typu dwukółka wykonywał manewr skrętu w lewo. W trakcie wykonywanego manewru w tylny bok dwukółki uderzył 30 letni motocyklista z gm. Łaziska.

Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Przy udziale biegłego do późnych godzin policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia. Ustalono, że kierujący ciągnikiem był trzeźwy.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze, to od nas samych w głównej mierze zależy nasze bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

 

Najnowsze komentarze

Ostatnie ogłoszenia