Poszukiwani oszukani przez firmę T.B.Fruit

Jakiś czas temu informowaliśmy, że zgłasza się coraz więcej przedsiębiorców oszukanych przez firmę T.B.Fruit. Sprawę rozliczeń przetwórni z Annopola z dostawcami owoców bada również prokuratura w Kraśniku. Jednak oszukani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Wczoraj odbyło się spotkanie poszkodowanych, którzy ustalili, że będzie ich reprezentowała kancelaria Lecha Obary, „sami nie poradzimy sobie z tą machiną” – mówi Lucjan Zębek, syn poszkodowanego, któremu spółka T.B.Fruit zalega z wypłatą ponad 800 tys. zł.

Jak mówi portalowi e-sadownictwo.pl Pan Zębek na tą chwilę udało się odnaleźć 20 firm i gospodarstw oszukanych przez firmę T.B.Fruit, jednak to nie wszyscy, oszukanych może być znacznie więcej, dlatego zaangażowany w sprawę Pan Zębek prosi o pomoc w znalezieniu osób którym firma T.B.Fruit zalega z płatnościami.

Osoby poszkodowane proszone są o wysłanie wiadomości e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości należy wpisać: Poszkodowany przez T.B.Fruit

W treści wiadomości podać dane firmy bądź gospodarstwa, kwotę zadłużenia oraz numer telefonu.

W razie pytań Pan Lucjan Kamil Zębek służy pomocą, nr tel. 781-833-431

 

Więcej na ten temat można przeczytać w artykułach:

T.B.Fruit zalega z płatnościami

Coraz więcej oszukanych prze T.B.Fruit

Prokuratura zajęła się sprawą rozliczeń przetwórni z Annopola

 

Komentarze  

+1 #2 Javlki 2021-12-05 14:19
Naprawdę poprzedni rok nic Was.nie nauczył?
Cytować
+4 #1 Sadownik 2021-12-05 09:33
Chłodnia Noris sp zoo też oszukała i i nie wypłaca pieniędzy ogłosili restrukturyzację i pieniędzy dla dostawców brak może redakcja zajęła by się tym tematem
Cytować

Powiązane artykuły

X